Tide Media (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
