Tide Media (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Length
sk: Dĺžka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Topic
sk: Téma

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne
