Tide Media (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Audience
af: Gehoor

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Topic
af: Onderwerp

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
