Tide Media (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር
