Tide Media (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: File
ast: Ficheru

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Text
ast: Testu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Topic
ast: Asuntu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
