Tide Media (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Add image
bo: རི་མོ་ཁ་སྣོན།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
