Tide Media (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema

en: Apply
bs: Primjeni
