Tide Media (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Audience
ca: Audiència

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Length
ca: Llargada

en: Audio
ca: Àudio

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Department
ca: Departament

en: Topic
ca: Tema

en: Alignment
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Restricted
ca: Restringit

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Download URL
ca: URL de descàrrega

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Library
ca: Biblioteca

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Select media
ca: Selecciona mèdia
