Tide Media (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Audience
da: Publikum

en: On
da: Tilsluttet

en: File
da: Fil

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: Length
da: Længde

en: Audio
da: Lyd

en: Text
da: Tekst

en: Embedded
da: Indlejret

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Topic
da: Emne

en: Alignment
da: Justering

en: Caption
da: Undertekst

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Document
da: Dokument

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Offset
da: Forskydning

en: Video file
da: Videofil

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Add image
da: Tilføj billede

en: Library
da: Bibliotek

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: Asc
da: Stigende

en: Media type
da: Medie type

en: Select media
da: Vælg medie
