Tide Media (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Length
el: Μήκος

en: Text
el: Κείμενο

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Topic
el: Θέμα

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
