Tide Media (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Audience
fi: Yleisö

en: On
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Length
fi: Pituus

en: Text
fi: Teksti

en: Embedded
fi: Sisällytetty

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Topic
fi: Aihe

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Restricted
fi: Rajoitettu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Library
fi: Kirjasto

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Master
fi: Isäntä

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Select media
fi: Valitse tiedosto
