Tide Media (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: On
gu: ચાલુ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Text
gu: લખાણ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
