Tide Media (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Audience
it: Pubblico di riferimento

en: On
it: Acceso

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Center
it: Centro

en: Name
it: Nome

en: Summary
it: Sommario

en: Length
it: Lunghezza

en: Text
it: Testo

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Topic
it: Argomento

en: Alignment
it: Allineamento

en: Caption
it: Didascalia

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Document
it: Documento

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Video file
it: File video

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Library
it: Biblioteca

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
