Tide Media (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: File
jv: Berkas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Text
jv: Teks

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topic
jv: Topik

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
