Tide Media (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Text
ka: ტექსტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
