Tide Media (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Audience
lv: Lasītāji

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Length
lv: Garums

en: Text
lv: Teksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Topic
lv: Tēma

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Document
lv: Dokuments

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Video file
lv: Video fails

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks
