Tide Media (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Length
my: အရှည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
