Tide Media (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Audience
nl: Doelgroep

en: On
nl: Aan

en: File
nl: Bestand

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Length
nl: Lengte

en: Text
nl: Tekst

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Department
nl: Afdeling

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Download URL
nl: Download-URL

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media type
nl: Mediatype

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Use local files for reusable media.
nl: Gebruik lokale bestanden voor herbruikbare media.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: License Type
nl: Licentietype
