Tide Media (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
