Tide Media (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: File
ps: دوتنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Text
ps: متن

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
