Tide Media (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Text
sl: Besedilo

en: Published
sl: Objavljeno

en: Topic
sl: Tematika
