Tide Media (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Published
sq: Publikuar

en: Topic
sq: Tema
