Tide Media (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено
