Tide Media (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Audience
sv: Målgrupp

en: On
sv: På

en: File
sv: Fil

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Length
sv: Längd

en: Audio
sv: Ljud

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Department
sv: Avdelning

en: Topic
sv: Ämne

en: Alignment
sv: Placering

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Document
sv: Dokument

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Select images
sv: Välj bilder

en: Video file
sv: Videofil

en: Media Browser
sv: Medialäsare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Library
sv: Bibliotek

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Video URL
sv: URL för video

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Select media
sv: Välj media

en: Use local images for reusable media.
sv: Använd lokala bilder för återanvändbara media.
