Tide Media (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
