Tide Media (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Off
th: ปิด

en: Media
th: สื่อ

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Video
th: วีดีโอ
