Tide Media (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Audience
ar: جمهور

en: On
ar: في

en: File
ar: ملف

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: Length
ar: الطول

en: Audio
ar: الصوت

en: Text
ar: نص

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Topic
ar: المناقشة

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Caption
ar: شرح

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Document
ar: وثيقة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Add image
ar: أضف صورة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
