Tide Media (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Length
bg: Времетраене

en: Audio
bg: Музика

en: Text
bg: Текст

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Topic
bg: Тема

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
