Tide Media (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
