Tide Media (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Audience
gl: Audiencia

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: Length
gl: Lonxitude

en: Text
gl: Texto

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Media
gl: Medios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Topic
gl: Tema

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
