Tide Media (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Text
kk: Текст

en: Published
kk: Жарияланған

en: Topic
kk: Тақырыпша
