Tide Media (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Embedded
kn: ಅಡಕಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
