Tide Media (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Text
ku: دەق

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Topic
ku: بابەت

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
