Tide Media (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
