Tide Media (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Length
pl: Długość

en: Text
pl: Tekst

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Department
pl: Departament

en: Topic
pl: Temat

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Caption
pl: Podpis

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Document
pl: Dokument

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Library
pl: Biblioteka

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Select media
pl: Wybierz media

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: License Type
pl: Typ licencji
