Tide Media (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: File
te: ఫైల్

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Topic
te: విషయం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
