Tide Media (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Audience
ur: شائقین

en: On
ur: آن

en: File
ur: فائل

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Length
ur: لمبائی

en: Audio
ur: آڈیو

en: Text
ur: متن

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
