Tide Media (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Length
az: Uzunluq

en: Text
az: Mətn

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Document
az: Sənəd

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
