Tide Media (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Audio
be: Аўдыё

en: Text
be: Тэкст

en: Published
be: Апублікавана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Topic
be: Тэма

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
