Tide Media (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Advanced options
is: Framkomnar setingar

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Text
is: Tekstur

en: Published
is: Útgivið

en: Topic
is: Evni

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
