Tide Media (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Audience
he: קהל יעד

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Length
he: אורך

en: Audio
he: אודיו

en: Text
he: טקסט

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Department
he: מחלקה

en: Topic
he: נושא

en: Alignment
he: יישור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Document
he: מסמך

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Library
he: ספריה

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Select media
he: בחירת מדיה
