Tide Media (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Length
hr: Dužina

en: Text
hr: Tekst

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Topic
hr: Tema

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: Asc
hr: Uzlazno
