Tide Media (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Audience
hu: Közönség

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: Length
hu: Hosszúság

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Text
hu: Szöveg

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Department
hu: Tanszék

en: Topic
hu: Témakör

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Document
hu: Dokumentum

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Restricted
hu: Korlátozott

en: Download URL
hu: Letöltő URL

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Library
hu: Könyvtár

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Select media
hu: Média kiválasztása

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.
