Tide Media (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: Length
is: Lengd

en: Audio
is: Hljóð

en: Text
is: Texti

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Department
is: Deild

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis

en: Select media
is: Veldu margmiðlunarefni
