Tide Media (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: File
km: ឯកសារ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
