Tide Media (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
