Tide Media (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Text
ne: अक्षर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Topic
ne: विषय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
