Tide Media (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: On
ro: Pornit

en: File
ro: Fișier

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Length
ro: Lungime

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Topic
ro: Subiect

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Caption
ro: Legendă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Media browser
ro: Browser media

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Media type
ro: Tip media

en: Use local images for reusable media.
ro: Utilizați imagini locale pentru suporturi reutilizabile.
