Tide Media (8.x-2.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: File
se: Fiila

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
