Tide Media (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Text
ug: تېكىست

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
